Таемничий Кам’янець - Подільський

Програма екскурсії до Кам’янець - Подільську

 

1-й день.

Приїзд на вокзал Кам’янець - Подільську . Посадка до автобусу. Рух у напрямку с. Кривче.

Можливий сніданок.

По дорозі відвідування та огляд решток оборонних споруд у Жванці та Окопах.

Жванець впрерше згадується під1431 р., коли лицарСвічка з Лечинадістав від короля Владислава–Ягайла це поселення. В 1469 р. Жванець як королівщина був у “держанню” Михайла Бучацького. В кінці XVI століття містечко стало власністю магнатів Калиновських. В першій чверті XVII ст.Валентій Калиновський, староста кам‘янецький, збудував тут замок

Переїзд до с. Кривче. Відвідування «Кришталевої» печери.

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенни організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об\'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.

Картинки по запросу кришталева печера кривче

Обід

Переїзд та пішохідна екскурсія містом Хотин.

Одним з найбільш значних пам’ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Західній Європі є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цей форпост над Дністром.

Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи.  На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди.

Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста та фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року.

У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

Картинки по запросу ХотинКартинки по запросу хотин крепость

Поселення в готель.

Вечеря в ресторані готелю.

 

 

2-й день.

Сніданок в ресторані готелю.

Переїзд до с.Бакота.

Перша згадка про скельний чоловічий монастир зафіксовано у київській Книзі 1362 року, де той згадується як «давно існуючий». Засновником монастиря був преподобний старець Антоній (засновник Києво - Печерської Лаври). За Іпатіївським літописом, в 1255 році містом заволоділи монголо-татари. Монахи і жителі міста сховалися від них в лабіринті монастирських печер. Загарбники пропонували вийти, здатися і відректися від віри, але не досягнувши успіху в переговорах, засипали вихід величезними каменями, тим самим заживо похоронивши населення в його притулку. У 1258 році татарами був зруйнований Бакотський замок.

Картинки по запросу БакотаКартинки по запросу Бакота

Обід

Переїзд до міста Кам’янець –Подільську. Пішохідна екскурсія містом.

Кам’янець-Подільська фортеця (Antimurale Christianitas – форпост Християнства) була споруджена для захисту Турецького мосту, що є сполучним перешийком між Старим містом, укладеним в петлю річки, і “великою землею”.

На підставі археологічних даних на території сучасної фортеці в IX –XII ст. існував дитинець із земляним валом і дерев’яною стіною, що захищає давньослов’янське поселення Галицько – Волинського князівства.

Дерев’яні укріплення були замінені на кам’яні після пожежі на рубежі XII – XIII ст. А вже в 1240 році орди Батию (1209 – 1255/1256), правителя улусу Джучі (Золотої Орди), розбивши стіни, увірвалися в місто і знищили його жителів. У наслідку чого більш ніж на сторіччя Кам’янець перейшов під владу татаро – монгол. 

 

Вечеря ( за бажанням)

Вільний час.

Посадка на потяг.

 

Керуючий менеджер: Мармалевська Ксенія

ТОВ «Everest Trevel»

Тел: 044 2571344, моб: 093 6426925, 097 7234196